Bethesda: Z Dishonored se stane série

Prodeje totiž překonaly její interní předpovědi.

Na zahraničních billboardech a masivní inzertní kampaní v médiích zviditelňované Dishonored se komerčně dařilo. Podle dřívějších názorů mnohých se vypravilo na sebevražednou misi, když se jako jediná nová značka ocitla tváří v tvář samým pokračování známých sérií uprostřed podzimní sezóny. A přesto uspěla, aspoň to tvrdí její výrobce z Bethesdy.

"Mohu vám říct, že Dishonored zatím překonává naše očekávání. Dosáhlo úctyhodných čísel v uplynulém víkendu, jak v kamenných obchodech, tak na Steamu, kde bylo podle žebříčku nejprodávanějším titulem. A také se opravdu dobře prodávalo v Evropě," prozradil šéf marketingu Bethesdy Pete Hines pro Destructoid.

Prý je tento výsledek velmi potěšil a mimojiné znamená, že se z Dishonored stává nová série. Jinými slovy, můžeme počítat se zrodem pokračováním a Bethesda ho bude odteď řadit po bok jiných svých značek, jako Fallout nebo The Elder Scrolls.

Přesná čísla ale tvůrce odmítl odhalit - možná kvůli tomu, že by z nich vyplynulo, že interní předpovědi Bethesdy byly až moc opatrné? Každopádně dle auditu NPD se za říjen hry jen v USA prodalo 460 tisíc kusů, což v sobě ale nezahrnuje digitální distribuci.

V ČR se Dishonored podle informací Eurogameru prodávalo "středně dobře", nebyl to tedy jasný bestseller, ale zároveň ani propadák.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna