Na jaře The Last of Us, tvrdí americký obchod

Sony to výslovně nedementovala.

Nadcházející víkend bude ze syrové postapokalyptické survival akce The Last of Us od studia Uncharted představena nějaká nová postava spolu s trailerem na předávání cen Video Game Awards. Nebyl by to příhodný moment na oznámení přesného data vydání, dosud neurčitě mířeného na 2013, když právě na VGA před rokem byla hra poprvé ohlášena? Dost možná ano.

Přední americký řetězec Walmart totiž v obchodech začal vystavovat předobjednávkové balíčky pro The Last of Us, na kterých se doslova píše "jaro 2013". Jeden takový, prodejcem možná předčasně umístěný do regálů, vyfotil čtenář IGN:

1

Sony v oficiální reakci nebyla tak kategorická, jako když před pár dny dementovala jarní termín Beyond: Two Souls. "Ještě jsme datum The Last of Us neoznámili, Walmart pouze spekuluje," odvětila.

Walmart sice v pidi písmu varuje, že datum se může změnit, ale něco nám říká, že tahle PS3 exkluzivita od Naughty Dog na jaře skutečně dorazí. Už jen kvůli tomu, že právě na jaro byla již dříve oficiálně potvrzena knižní komiksová série The Last of Us: American Dreams, která se má objevit ve stejné době jako hra.

Párvteřinový teaser na VGA trailer

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna