Proč je kolem samostatného DayZ takové ticho?

Autor uvažoval o opuštění branže.

1

Pro plnohodnotnou verzi survival akce DayZ se do konce roku plánoval betatest, avšak je jasné, že se tak nestane, částečně možná i kvůli situaci v Řecku. Na toto konto Bohemia Interactive v půlce prosince pouze konstatovali, že studio na hře stále pracuje a že ji pořád vede Dean Hall.

Tento dosud neutahatelný, energií sršící sympatický chlapík původně z novozélandské armády, který chce v příštím roce s expedicí vylézt na Mount Everest, nebyl dlouho slyšet. Až nyní se projevil na Redditu a nebyl zrovna v tom nejlepším rozpoložení. Fanoušci se ho totiž nemohli nezeptat na kauzu okolo The War Z, z které by jeho DayZ klidně mohl těžit, ale na něčem takovém se Rocket určitě nemíní přiživovat.

"Jsem tím dost deprimovaný. Celá sága takového vývoje [The War Z] mě donutila k vážnému uvažování, zda vlastně chci být součástí herní branže a zda by pro mě nebylo lepší, pokud bych se projektu vůbec neúčastnil. Nedávno mi doktor zjistil vysoký krevní tlak. Některé věci v životě nestojí za dělání si starostí," napsal Dean Hall.

Novináři ho prý nadále bombardují s žádostmi o rozhovory a jeho názory na různé události, ale v zájmu jeho duševního zdraví se rozhodl uzavřít sám do sebe a v klidu domova pokračovat ve vývoji samostatného DayZ, stejně jako to činí zbytek týmu. Něco nového se o hře prý dozvíme, až se současná bouře uklidní.

Reklama

Přeskočit na komentáře (7)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna