Novoroční nadílka her zdarma s PlayStation Plus

BioShock 2, Guardians of Middle Earth a Mortal Kombat.

Ve zjevné snaze o svezení na vlně zájmu o březnový třetí díl Infinite se Take 2 dohodli se Sony na zařazení předešlého dílu BioShock 2 do nabídky služby PlayStation Plus. Pro její předplatitele to znamená, že tuto střílečku pro PS3 si mohou ode dneška zdarma stáhnout a přidat se tak k 2,5 milionům majitelům z dřívějška. "BioShock 2 přináší hráčům jedinečnou směs výbušných zážitků z boje z pohledu první osoby, poutavého příběhu a intenzivního režimu pro více hráčů," připomíná Sony těm zapoměntlivým.

Tento měsíc dále předplatitelé PS Plus dostávají bojovku Mortal Kombat (na rozdíl od minule tentokrát ve verzi pro PS3) a fantasy RTS Guardians of Middle-Earth (vyšla teprve před Vánocemi). Z menších titulů to je vedle v prosinci dostupné plošinovky Knytt Underground (do 23.1.) ještě dvojice her pro VITA: Pinball Arcade (od 23.1.) a Jet Set Radio (od 16.1.), který otestuje vaše umělecké vlohy v japonském Tokiu.

Pokud by vás nabídka her zdarma zaujala a zatoužili jste po předplatném PS Plus, lze využít 25% slevu z ročního členství, ale tato akce pro nové zájemce i pro prodloužení stávajícího předplatného platí jen do 9. ledna.

Služba PS Plus garantuje svým členům přístup ke knihovně 14 her a každý měsíc minimálně k pěti novým hrám, což znamená více než 65 her za rok pro platformy PS3 a PS Vita. Hráči budou mít možnost využít i jedinečné slevy v obchodě PlayStation Store, které jsou součástí výhod členů klubu. Předplatitelé služby PS Plus získají množství exkluzivních funkcí, včetně volného on-line prostoru s kapacitou 2 GB (1 GB pro PS3 a 1 GB pro PS Vita), který je určen pro ukládání pozic z her. Tuto možnost jistě ocení ti členové, kteří budou chtít využít kolekci her Instant Game Collection. Automatické aktualizace, přístup k beta verzím her, obrovská sbírka exkluzivních dynamických motivů a avatary pro PlayStation Network, to vše činí z PS Plus to správné místo, kde budete v roce 2013 chtít být.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna