Domácí video předvádí hraní Wonderbook s dětmi

S ukázkami českého dabingu originálního PS3 příslušenství.

Dvě menší děti recenzenta Eurogameru si na tatínkovi vyprosily, aby Wonderbook směly hrát déle než jen po omezenou dobu poskytnutí od Sony. A tak si Milan Bergman ještě dodatečně zapůjčil hru v obchodě Xzone a na obyčejnou kameru natočil čtvrthodinové video, v němž názorně předvádí a slovně komentuje, jak se vlastně Wonderbook: Book of Spells v domácích podmínkách hraje a jak tedy zhruba může hraní probíhat i ve vašem obýváku.

Jedná se totiž o nevšední příslušenství pro PlayStation 3, jakousi kouzelnickou knihu snímanou do konzole, která pak na obrazovce vyčaruje alternativní realitu, jejíž popis z listopadové textové recenze (7/10) nemusel každý dokonale pochopit.

Wonderbook navíc Sony opatřila kompletním českým dabingem, jehož ukázky dosud nebyly oficiální cestou k dispozici, což představuje další přínos tohoto videa. Věříme, že navzdory limitovanému technickému zpracování vám může být užitečné při rozhodování, zda tento titul pro ratolesti pořídit, i třeba díky zachycení spontánních reakcí skutečných dětí během hraní na koberci před televizí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

První sestřih předvádí FIFA 21 a hratelnostní novinky

+ výčet vlastností v češtině, naaranžované obrázky.

Srpnové přírůstky na streamovací službě PlayStation Now

Hitman 2, GreedFall, Dead Cells, WRC 8, Pure Farming, Sinking City, AO Tennis 2 a Warhammer: Martyr.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna