Anticeny roku 2012: nejhorší konce, nejhorší patche

Server GameRadar dal dohromady to, co se úplně nepovedlo.

Všechny herní servery začátkem roku vyjmenovávají to nejlepší, co se událo v uplynulém roce, ale server GameRadar šel tak trošku proti proudu a rozhodli se dát dohromady to nejhorší.

Nejabsurdnější konec měla podle nich hra 007 Legends. "Konec téhle hry byl, že tam prostě žádný konec nebyl," píší v textu. "Na konci se 007 topí v řece a skutečné finále vyšlo až poté, co šel film Skyfall do kin a vzniklo DLC zdarma." Také se jim nelíbila reakce fanoušků na konec Mass Effectu 3, kteří přinutili BioWare předělávat ho. "Z hráčů se stali uplakánci a BioWare stáhlo ocas mezi nohy," píše GameRadar.

Nejhorším patchem byl podle nich ten ke konzoli WiiU, který byl hrůzostrašný zejména kvůli své velikosti - každý, kdo chtěl novou konzoli WiiU používat online, si musel stáhnout 5 GB dat. Hra s nejhorším ovládáním je podle nich Steel Battalion: Heavy Armor. "Musíte používat precizní pohyby, abyste si jenom přebili zbraň - což jsou pohyby, které Kinect prostě nedokáže zachytit."

Největší bastardizace série je podle nich tancování v Kinect Star Wars (což asi není žádné velké překvapení), nejhorším obalem hry je GOTY edice Batman: Arkham City plný citací z recenzí, kam se skoro ani nevešel nápis hry. Také se jim moc nelíbilo časté používání Maria. Však v roce 2012 vyšly hry: Mario & Sonic at the 2012 London Olympics, Mario Party 9, Mario Tennis Open, New Super Mario Bros. 2, Paper Mario: Sticker Star, Nintendo Land, a New Super Mario Bros. U.

Cenu za "nejlepší simulátor vykopávání dveří" dostal Medal of Honor: Warfighter (!) a The Last Guardian dostal cenu za nejodkládanější hru. Jako nejhorší marketingovou taktiku označili Facebook aplikaci k Hitman: Absolution, kde jste mohli označovat přátelé jako cíle k zavraždění. BioShock Infinite zase dostalo cenu za "nejbolestivější odložení hry".

Nejhorším herním momentem byla pak podle GameRadaru kauza "Doritos-gate" s obrázkem Geoffa Keighleyho z GameTrailers v obležení Doritos jako reklamy. "Tenhle moment byl reprezentací všeho špatného v herním žurnalismu." Jako "nejhorší nejlepší hru" pak označili Assassins Creed 3. Píší, že hra měla špatnou ekonomii, ale zase ji vyvažovala skvělým bojovým systémem. Měla také spoustu chyb, ale zase skvělý multiplayer. Epic Mickey 2 pak dostal cenu za "nevyužitý potenciál", nejpokaženější HD remake je samozřejmě Silent Hill HD Collection.

GameRadar rozdal ještě několik zábavných ocenění, na které se podívejte sami.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna