Hlavní scenárista Zaklínače 3 Marcin Blacha a scenárista Borys Pugacz Muraszkiewicz pro Game Informer prozradili několik zajímavých detailů o příběhu v chystaném Zaklínači 3.

Rozhovor a video ale obsahuje poměrně důležité spoilery z příběhu Zaklínače 2, takže pokud jste jej ještě nehráli... Měli byste tak ihned učinit. Jako hned. Teď.

Geralt má na začátku Zaklínače 3 zpátky už veškerou svou paměť a začíná pátrat po lidech, kteří jsou mu blízcí. Ve světě stále probíhá válečná invaze z jihu, která pomalu postupuje k severu země. "Ve vzduchu je neustále cítit velká hrozba a nebezpečí," vysvětluje Borys Pugacz Muraszkiewicz.

"Geralt není postaven proti nějakému mýtickému nebezpečí jako proti Bohům, jde o jeho osobní nemesis," říká Martin Blacha. "Ve trojce je Geralt muž ve středním věkum a už nechce slávu a peníze. Chce, aby ho všichni nechali na pokoji."

Geralt mezitím hledá svou dávno ztracenou lásku - někoho, kdo nebyl ani v jedničce nebo dvojce.

Scenáristé také prozradili, že ve trojce se objeví několik postav ze dvojky. "Budou se ale objevovat v jiných situacích, než v Zaklínači 2. Časy se mění a některé postavy se mění s nimi."

Reklama