Potvrzení předělávky Age of Empires 2 HD Edition

Už za měsíc na Steamu + trailer.

Po nálezu v registrech Steamu, jak se psalo v Dobrém ránu, Microsoft oficiálně potvrdil existenci Age of Empires 2 HD Edition, předělávky klasické real-time strategie.

Vyjde už 9. dubna pouze na Steamu, předobjednávající dostanou přístup o čtyři dny dříve. Cena je stanovena na 17 eur, čili 450 Kč. Díkybohu za jednorázovou platbu za hru, nikoli mikrotransakce a Free-2-Play jako u Age of Empires Online, jejichž podpora už skončila, protože se tvůrcům nevyplatila.

Dnes ohlášená nová verze AoE 2 HD zahrne jak mise z původní hry, tak z datadisku Conquerors. Mezi hlavní vylepšení se zařadí podpora 1080p, nové textury a online hraní.

Integrace systému Steamworks zase zajistí již běžné vlastnosti, jako jsou achievementy, žebříčky, ukládání do cloudu nebo rozhraní pro pořádání zápasů. Navíc bude do hry zabudován Workshop pro snadné sdílení uživatelského obsahu.

Vývojářem remaku je studio Hidden Path Entertainment podepsané pod Counter-Strike: Global Offensive. Ke spuštění budete potřebovat Windows XP/Vista/7/8 Pro, displej s rozlišením aspoň 900x600, grafickou kartu s podporou DirectX 9, procesor 1,2 GHz, 1 GB RAM a 2 GB místa na harddisku.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna