Zájem o BioShock Infinite roste

Analytici zvýšili odhadované prodeje + úryvek z víkendového podcast-speciálu.

Pozvání novinářů na zahrání (dojmy) a stupňující se marketingová masáž se někde projevit musely. Spíš by bylo divné, kdyby to všechno zůstalo bez odezvy. Teď, tři týdny před uvedením na trh, proto analytici BioShock Infinite věří více než předtím.

Arvind Bhatia ze společnosti Sterne Agee ověřoval u distribučních kanálů v zahraničí, jaké jsou zatím na hru ohlasy, a odevšud se mu dostalo víry v úspěch. Což v podstatě kopíruje nadšení novinářů z rozehrání úvodních hodin.

"Zvýšená aktivita u předobjednávek v předních obchodech nás donutlia zvednout odhadované prodeje BioShock Infinite za první měsíc na trhu na 3 miliony kusů," prohlásil analytik, který minule tipoval 2,7 milionu.

Podle jeho názoru třetí díl hravě překoná BioShock 2 od jiného studia než Irrational Games. Limitovaná edice za 150 dolarů je prý leckde už rozebrána.

V souvislosti s tím naposledy připomínáme, že už tento víkend si na Eurogameru poslechnete exkluzivní podcast-speciál s hodinovým vyprávěním Martina Zavřela s jeho pocity a zážitky z hraní Infinite - tady je zatím nový dvouminutový úryvek vystihující celkové vyznění:

Reklama

Související obsah

Titulní sekvence Far Cry 6 je tím nejlepším z UbiSoft Forward

+ filmeček už oficiálně a v angličtině.

Watch Dogs Legion vyjde 29. října 2020

+ nových 7 minut z hraní, filmeček od autora Spider-Mana.

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna