Dvě evropské sběratelské edice Splinter Cell: Blacklist

Hodinky a figurka, ale bohužel bez letadla + obrázky, cena.

UbiSoft dnes představil evropskou podobu sběratelských edic srpnové stealth akce se Samem Fisherem. Na rozdíl od americké verze bohužel nebudou obsahovat letadlo na dálkové ovládání (video & foto), zato nabídnou kupu jiných lákadel a to na všech platformách (PC, PS3, X360).

The 5th Freedom Edition v sobě ukrývá figurku Sama Fishera vysokou 24 centimetrů a to buď šedivou nebo stříbrnou ve speciální Silver Edition, která však do ČR nedorazí. Dále v kovové krabičce (steelbook) najdete 96-stránkový grafický román Splinter Cell Echoes, bonusové singleplayerové a mutiplayerové mapy pro co-op (Dead Coast a Bilionaire's Yacht) a jiný digitálně odemykatelný obsah: pět kusů výbavy (Gold Googles a Amber Googles, Ghost Boots, Armored Boots a Tactical Gloves), pět obleků (Elite Digital Ghillie Suit, Spy Suit, Mercenary Suit, Upper Echelon Suit a Eclipse Suit) a pět zbraní (VSS Sniper Rifle, M1014 Tactical Shotgun, HK 416 Assault Rifle F40, pistol a kuše).

The Ultimate Edition zase přinese digitální hodinky speciální jednotky, zkrácený jen 24-stránkový román Splinter Cell Echoes, obě výše zmíněné bonusové mapy a méně odemykatelného in-game obsahu než v 5th Freedom Edition, konkrétně pouze výbavu Gold Googles a Ghost Boots, plus oblek Upper Echelon Suit.

Na dotaz Eurogameru distributor ConQuest odpověděl, jak to u nás bude s cenami za obě edice: za The 5th Freedom Edition na konzole dáte 2499 Kč a za Ultimate Edition 1999 Kč.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna