Nabídka 50 tisíc klíčů do bety Neverwinter

MMORPG ze světa Dungeons and Dragons.

Na masivně multiplayerovou onlinovku ze světa Dungeons and Dragons fungující na bázi Free-2-Play zatím panují smíšené názory. Někteří ji vyčítají (jako v našich E3 dojmech), že nepřínáší nic nového, jen samé otřepané úkoly (běž sem a zabij x nepřátel), předpřipravený rozvoj schopností, zatím nedokonalou technickou stránku nebo primitivnost, kterou možná až příliš ustupuje příležitostným hráčům. Na druhou stranu oslňuje hezkou grafikou v tradičním fantasy stylu a bude zdarma (s mikrotransakcemi), což bývá silný argument.

Tvůrci z Cryptic Studios a Perfect World teď udělali to nejlepší, co mohli, když se ve snaze o zviditelnění Neverwinter dohodli s Nvidií na globálním šíření vstupenek do uzavřeného betatestu. Tímto způsobem se ode dneška rozdává zájemcům celkem 50 tisíc klíčů výměnou za poskytnutí vašeho e-mailu.

1

Beta víkend proběhne již tento pátek až neděli, 22. - 24. března, a účastníci údajně musejí být starší než 18 let, což netušíme, jak se bude v praxi kontrolovat. O svůj klíč si požádejte zde.

Maximální úroveň postavy v tomto betatestu je omezena na 30 a prý jde na ní vystoupat za velmi krátkou dobu, někdo mluvil o pouhé půlhodině. Na výběr máte nyní ze šesti ras (člověk, elf, poloviční elf, trpaslík, tiefling, halfling) a pouhé tři herní třídy (tulák, klerik, bojovník), ačkoli v době oficiálního spuštění jich má být celkem pět.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna