Batman: Arkham Origins oficiálně, od jiných tvůrců

Termín, platformy, artworky, odbočka na handheld.

Časopis Game Informer odhalil obálku svého nového čísla a tématem bude velké preview a odhalení chystané hry Batman: Arkham Origins.

Na něm už nepracují Rocksteady Studios jako na předchozích dvou dílech, ale Warner Bros. Games Montreal. Parta z Montrealu má podle Game Informeru plný přístup ke speciálně modifikovanému Unreal enginu, na kterém byly postaveny díly Arkham Asylum a Arkham City.

Jak už napovídá název, hra se bude odehrávat několik let před předchozími dvěma díly ještě v době, kdy byl Batman mladý a vůbec poprvé se potkával s několika známými záporáky. Mezi nimi bude, jak odhaluje obrázek na obálce, také Deathstroke, který se ještě v žádné Arkham hře neobjevil.

1

Na hře pracuje v pozici kreativního tvůrce Eric Holmes, který má na svém kontě The Incredible Hulk: Ultimate Destruction a Prototype.

Batman: Arkham Origins vyjde navíc docela brzy. Plánovaný datum vydání je již 25. října pro Wii U, PS3, X360 a PC.

Ale to není vše.

Speciální hra Batman: Arkham Origins Blackgate vyjde také na handheldy 3DS a PS Vita - ve stejný den, jako konzolové verze. Blackgate bude mít jiný příběh a odehrává se po událostech zobrazených v Origin. Na handheld verzi dělá studio Armature Studio, kde je několik lidí stojících za trilogií Metroid Prime, takže není divu, že Blackgate bude stylem Metroid hodně připomínat.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna