Dvě edice Assassins Creed 4 a Watch_Dogs k mání jen v JRC

Uspokojeni budou ale i zákazníci Xzone s dřívější předobjednávkou.

Distribuční společnosti ConQuest Entertainment a Playman se dohodly se sítí prodejen JRC v České republice a se sítí Brloh na Slovensku, že dvě speciální edice dvou podzimních akcí od UbiSoftu budou pro všechny platformy exkluzivně dostupné pouze tam, tedy jen u jednoho prodejce v každé zemi, jako to je i v zahraničí.

Konkrétně se jedná o edici Bukanýra k Assassins Creed 4: Black Flag za 2499 Kč (resp. 1999 Kč u PC verze) s figurkou Edwarda Keenwaye na vraním hnízdě Kavky (velikost 46 cm), artbookem, oficiálním soundtrackem, dvěmi litografiemi v obálce, sběratelskou krabičkou a bonusovým odemykatelným DLC obsahem.

V případě Watch_Dogs se toto partnerství týká edice Ochránce (v zahraničí známá jako Vigilante Edition) přinášející za 2199 Kč (na PC 1699 Kč) vedle digitálního obsahu (balíček "Palác" a odměny po dokončení mise) ještě fyzické dárky jako čepice a maska Aidena Pearce plus originální soundtrack ze hry.

Pokud jste si tyto dvě zmíněné speciální edice předobjednali z obchodu Xzone ještě před nedávným zveřejněním této exkluzivity JRC a Brlohu, dostanete je otamtud, vyplynulo z informačního mailu pro jeho zákazníky.

Závěrem se ještě sluší zdůraznit, že jiné existující sběratelské edice, jako je Skull Edition u Assassins Creed 4 a nadupaná DeadSec edice u Watch_Dogs, budou nadále standadně nabízeny ve všech domácích obchodech, včetně Xzone, až do rozebrání omezených zásob.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna