The Last of Us minimálně s třemi přídavky

Detaily o potvrzeném Season Passu a bonusech pro ulehčení hraní.

Dva týdny před uvedením plné hry na trh potvrdilo studio Naughty Dog existenci Season Passu pro jejich postapokalyptický horor The Last of Us. Jak už se vědělo z dřívějších úniků, bude skutečně stát 20 dolarů (česká cena zatím není známa), čímž se prý ušetří 30 procent oproti nákupu jednotlivě. Ať už po něm sáhnete nebo ne, důležité je, že tím museli odhalit své budoucí plány s obsahovou podporou pro tuto očekávanou PS3 exkluzivitu, která hned tak neskončí.

Během léta a podzimu dostanou hráči The Last of Us minimálně tři DLC. To první se objeví někdy po vydání a rozšíří příběh singleplayeru. "Cesta a obsazení postav ve hře přímo svádí k výpravnému prozkoumávání a ještě toho v tomto směru máme s Joelem a Ellie hodně co říct," vysvětlil komunitní manažer firmy Eric Monacelli.

Zbylé dva přídavky hru obohatí o další multiplayerové mapy a nějaké další novinky, které zatím zůstaly utajeny, ale dlouho to asi nepotrvá, neboť online hraní konečně bude představeno v příštích dnech.

Součástí Season Passu je i nárok na bonusy a perky, které budou hráčům dostupné hned od začátku (14. června), konkrétně: rychlejší výroba předmětů ve hře, zvýšená rychlost uzdravování, rychlejší přebíjení 9mm zbraně a zvýšená kapacita zásobníku rifle.

Pokud by mezi těmito dárky nebyl exkluzivní, 90 minut dlouhý dokument o vývoji, dalo by se skoro říct, že Season Pass cílí hlavně na méně zkušené hráče, aby si s ním hru výrazně usnadnili, protože dle našich dojmů není nábojů nikdy dost a hra může být pro určitou část publika poměrně obtížná.

Sony ještě závěrem potvrdila, že digitální verze The Last of Us půjde hrát ještě během probíhajícího stahování, jak se již psalo před pár týdny.

1

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna