ZeniMax vysvětluje, proč jsme se na E3 nedočkali Fallout 4

Je na oznamování příliš brzy.

Čekali jste, že uvidíte na E3 něco z Fallout 4? Byli jste zklamaní? Viceprezident ZeniMaxu, což je společnost vlastnící Bethesdu, Pete Hines pro Polygon řekl, že očekávat nějaké oznámení takhle brzy by bylo velmi nerealistické.

Hines naznačil, že se na Falloutu 4 skutečně pracuje, ale je teprve v začátcích. Bethesda Game Studios Todda Howarda, kde se na předchozích Fallout hrách pracovalo, teprve nedávno oznámili, že se vrhli na další projekt. Pete Hines ale samozřejmě říkal, že nechce ani naznačovat, na čem dělají.

„Fanoušci chtějí další Fallout hru už docela dlouho. Lidé ale potřebují pochopit, že očekávat nějaké informace poté, co se studio teprve přesunulo na další projekt, je naprosto nerealistické. Neděláme každoroční díly ze sérií, nesnažíme se vyředit naše hry rok co rok. Nikdy jsme to nedělali a nemyslím si, že se to někdy stane. Což ale neznamená, že si dáme na čas a bude trvat šest nebo sedm let, než něco uděláme. Jde ale o velké hry, které vyžadují hodně času."

Svá studia prý nechávají dělat si svou práci a až za ním Todd Hanes přijde a řekne mu, že jsou ochotní mluvit o tom, co dělají, tak informace pošlou do světa.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna