Přídavek do BioShock Infinite už o prázdninách

Ví se aspoň, kdy ho ohlásí.

Ještě nedávno se zdálo, že se ho nedočkáme dříve než za pár měsíců. Proto to slůvko "už" v nadpisu, které by tam jinak nepatřilo. Schopnost vypustit DLC až téměř půl roku po základní hře totiž není něčím, čím by se měl kdokoli chlubit, i kvůli už únorovému slibu Season Passu.

Studio prý pracuje na novém obsahu od vydání hry a vše má zdárně odsýpat, ale jak vysvětlil Ken Levine, "fanoušci musejí pochopit, že vývoj her prostě zabírá čas."

Podle informací, které autoři BioShock Infinite z Irrational Games poskytli Joystiqu, bude první ze tří avizovaných přídavků oficiálně oznámeno koncem července.

Na základě toho lze odvodit, že vyjít by mohlo někdy v srpnu, protože taková je u DLC běžná praxe - ohlásit je až krátce, řádově dny až týdny před uvedením na digitální distribuce, v delším předstihu by to ani nedávalo logiku z marketingového hlediska.

Není jasné, jestli toto příběhové rozšíření bude s novou postavou , která vám udělá společnost, nebo něco jiného, o čem se spekulovalo. Každopádně první, mini DLC pro BioShock Infinite už je venku, šlo však v Columbia's Finest jen o pár předmětů a vylepšení zbraně.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna