Grand Theft Auto 5 na dvou DVD vyžaduje povinnou instalaci 8 GB

Brzy prý uvidíme první záběry z hraní.

Jelikož hra v této době už musí být prakticky hotová, když si další odklad ze 17. září nemůže dovolit, a jen prochází certifikačními procesy u výrobců konzolí, Rockstar neváhal jít do hloubky s informováním o instalaci a technických aspektech hraní.

GTA 5 bude na PS3 i X360 vyžadovat povinnou instalaci 8 GB dat na harddisk, protože to je dle slov autorů "nejvíce ambiciózní hra, co kdy vytvořili, která využívá veškerý výkon současné generace konzolí."

Xboxová verze hry se rozkládá na dvou DVD discích, z nichž z prvního nainstalujete a ten druhý budete mít v mechanice při hraní. Kdo vlastní konzoli bez disku, musí si pořídit externí 16 GB flash disk aspoň standardu USB 2.0 s rychlosti čtení minimálně 15 mb/s.

PS3 verze se pochopitelně nachází jen na jednom Blu-Ray disku a i ta rovněž vyžaduje 8 GB instalaci, na jejíž kompletní dokončení si musíte počkat, tzn. nepůjde začít hrát v jejím průběhu, jako to bude fungovat na PS4.

Rockstar se také znovu vyjádřil k eventuální PC či nextgen konverzi Grand Theft Auto 5, když zopakoval neoblíbenou frázi: "Naplno se soustředíme na vyrobení co nejlepší verze pro konzole a k ostatním verzím v současné době nemáme nic, o co bychom se mohli podělit."

Patrně nejvíce potěší poslední informace z fanouškovského Q&A, že na cestě je první oficiální video ze souvislého hraní, takže nebude nutné čekat až do září. V Anglii jsou už k vidění reklamy na hru, jak zdokumentoval kolega Robert Purchese z EGUK:

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (28)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna