Ke kartám Nvidia v ČR obdržíte Splinter Cell: Blacklist zdarma

PC verze využije nejmodernější technologie.

1

Podobně jako tomu bylo nedávno u Metro: Last Light, i v případě srpnové stealth akce se Samem Fisherem se Nvidia domluvila s UbiSoftem a výrobci grafických karet na spolupráci. Pro vás to znamená, že pokud si pořídíte GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770, nebo 780, obdržíte plnou verzi Splinter Cell Blacklist Deluxe Edition pro PC zdarma.

"V České republice budou kupony bundlovat tradiční partneři ALFA, ALZA, CZC, TS Bohemia a vybraní výrobci PC sestav jako 100MEGA nebo ATComputers. Na Slovensku potom ALZA.sk a Agem. Nabídka platí od 9. července do 31. prosince 2013," uvedla Nvidia s tím, že Blacklist si budete moci stáhnout z internetu po 20. srpnu.

Její inženýři a programátoři prý jsou v těsném kontaktu s torontským vývojářským týmem Ubisoftu na zapracování aktuálních herních technologií, jako jsou Direct X teselace, NVIDIA HBAO+, TXAA antialiasing nebo surround do hry. "Hráči se mohou těšit na plynulé snímkování a nádherně vypadající grafiku ve všech misích," slíbila Nvidia a dala tak najevo, že tuhle hru si před AMD ulovila pro sebe.

Pětiminutové video z hraní ze začátku týdne

Do hry Splinter Cell Blacklist se vrací Sam Fisher jako velitel 4. Echelonu, elitní protiteroristické jednotky s povolením likvidovat špičky organizace stojící za tzv. Blacklistem, Černou listinou, sérií vražedných a stále se stupňujících útoků na zájmy Spojených států. Aby znemožnili úspěch Blacklistu, zvolí si sami hráči nejlepší způsob boje v čemž jim samozřejmě bude pomáhat Samův arzenál smrtících dovedností. Splinter Cell Blacklist, jako největší hra známé a oceňované série obsahuje single player s poutavým příběhem, různorodé co-op mise a zpátky se vrací legendární multiplayer mód Spies Vs. Mercs. Vše s podporou univerzálního systému ekonomiky a kustomizací.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna