Plants vs Zombies 2 ode dneška celosvětově dostupní

Finálka pro iPhone, iPad a iPod už nejen pro Australany.

AKTUALIZACE - Obchod Appstore od Apple dnes bez jakéhokoli předchozího varování oznámil, že finální verze Plants vs Zombies 2 pro iPhone, iPad a iPod Touch bude ode dneška oficiálně dostupná celosvětově jako download zdarma. Dříve byla k mání pro testování zátěže serverů jen pro Australany a Novozélanďany (naše červencová recenze). Co se týče PC verze, autoři na Facebooku odpovídají na dotazy jen neurčitě: "Zatím žádné nové zprávy."

0

Původní zpráva 12.7. - Středeční článek o ceně jedné rostliny z Free-2-Play tower-defense strategie nejprve vydané pro iPhone/iPad (pro ostatní platformy později) vyvolal obavy, jestli k tomu hra nebude svým designem nutit, aby se vůbec dalo dostat bez placení dál.

Podle zkušeností uživatele Eurogameru s přezdívkou Batista1cz, který už tento týden hrál přes australský účet, nevyžaduje Plants vs Zombies 2 po hráči nákup rostlin. Spíš je prý problém s dostáním se z počátečního starověkého Egypta do dalšího herního světa, na který je potřeba mít deset hvězd, co se dají obvykle získat jen opětovným hraním již prošlých levelů.

2

Další možností, která se vyloženě nabízí a mnozí ji určitě podlehnou, je jednoduché zakoupení si odemčení Pirátů a Divokého západu zaplacením mikrotransakcí. Otevření každého z těchto dvou herních světů stojí 5,50 australských dolarů, tzn. přes sto korun za svět (další lokality jistě přibudou časem).

Jinými dostupnými mikrotransakcemi v současné verzi Plants vs Zombies 2 jsou upgrady, vždy za 2 dolary za každý: bonusy slunce, semínek, potravy pro rostliny i za lopatu. Pořídit si můžete i herní měnu v různé hodnotě (za 3 dolary za 5 tisíc až za 52 dolarů za 200 tisíc) nebo balíčky kombinující vždy jednu zbraň, herní měnu a některý z bonusů (za 5-11 dolarů).

3

Když IGN sečetlo veškeré výdaje za rostliny a upgrady, které se dnes dají za hraní vypláznout, dostalo se na částku 26 dolarů, a to v tom není započítané odemčení pozdějších světů či balíčky s měnou, která se však dá běžně vydělat hraním. Avšak je potřeba vypíchnout, že veškeré tyto platby jsou dobrovolné a spíš suplují cheaty pro příležitostné či méně trpělivé hráče. Nadále platí, že pokud nechcete a máte dostatek času, nemusíte za Plants vs Zombies 2 zaplatit ani halíř.

1

Reklama

Související obsah

Drby o přehřívání PlayStation 5 nejsou pravdivé

Proto jsme údajně ještě neviděli design..?

Dozvuky odkladu The Last of Us 2, nevylučuje se nejprve digitálka

+ uniklé video s kytarovou minihrou a jízdou na koni sněhem.

Dnes vychází Resident Evil 3

+ startovní trailer.

Také na webu...

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna