PS3 exkluzivity Gran Turismo 6 a Beyond budou u nás v češtině

Potvrdila nám to česká pobočka Sony.

Česká pobočka Sony dnes oznámila, že chystané PlayStation 3 exkluzivity Gran Turismo 6 a Beyond budou u nás k dispozici v českém jazyce.

"Bez ohledu na běh věcí příštích a budoucí očekávání herní komunity, zůstává PlayStation 3 tento rok i nadále neopomíjenou platformou s podporou jako nikdy předtím," říká Ivan Bradáč, obchodní manažer PlayStationu pro ČR, SR a Maďarsko.

"Vyšly exkluzivní tituly jako The Last of Us, Sly Cooper Thieves in Time nebo God of War: Ascension, které se těší velké oblibě jak z řad hráčů, tak z řad médií. První dva jmenované tituly jsme vydali s českou podporou, společně s dalšími hrami jako Epic Mickey 2, nebo Wonderbook: Diggs Nightcrawler."

"Jelikož je pro nás hráč vždy na prvním místě, rozhodli jsme se jim nabídnout ještě lepší a silnější zážitek z hraní. Proto oznamuje lokalizaci dalších dvou exkluzivních titulů pro PS3, které vyjdou na podzim tohoto roku a to hry BEYOND a GRAN TURISMO 6. Hra BEYOND bude obsahovat české titulky a hra GRAN TURISMO 6 české titulky a dabing."

Sony zároveň také oznámila, že chystají další tituly vydat v edici Essentials za doporučenou cenu 499 Kč. Budou mezi nimi Little Big Planet: Karting, Sorcery, PlayStation All-Stars Battle Royale, Sports Champions 2, Gran Turismo 5 a Uncharted 3.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alza už u PlayStation 5 píše únor 2021. Jaký klíč uplatní Xzone?

Pozor na strhnutí peněz předem + zvěsti o krácení alokace.

Stížnosti na chaotické zahájení předobjednávek PS5 ze světa

+ prý bude k dispozici méně levnějších digitálních modelů.

Mass Effect Trilogy Remastered nalezeno na portugalském obchodu

S říjnovým termínem, ale logo bylo jen z X360 verze.

Videosrovnání Demons Souls na PS3 a PS5

+ čeho si všímat nového?

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna