Poprvé ukázán filmový World of Warcraft

Zatím jen zprostředkovaně.

Kalifornský veletrh Comic-Con zažil nečekanou premiéru. Na přednášce Warner Bros a Legendary Pictures její účastníci spatřili třicetisekundový teaser na nadcházející zfilmování MMORPG World of Warcraft. Všichni z toho byli tak v šoku, že bohužel nikdo nedokázal vyndat z kapsy svůj chytrý telefon, aby ho z plátna natočil, takže se zatím musíme spokojit jen s textově zprostředkovanými názory a nahrávkou toho, co následovalo ihned poté:

V poklidném úvodu teaseru prý vystupuje neoholený ozbrojený válečník, který pije vodu z koženého vaku v jakoby mimozemské krajině plné skalnatých výčnělků. Jenže najednou se ozve rachot a na nebi se objeví zelený blesk, když se na scéně vynoří obrovský Ork. Přibližuje se k válečníkovi a ten si proto bere od kostlivce štít a vytahuje meč, ale není mu to nic platné, protože Ork vezme svou sekyru a utne mu hlavu. Teaser končí detailem Orka a jeho zelené pleti.

Režisér Duncan Jones prý na Comic-Conu vyjádřil nadšení z toho, že se vždy chtěl ponořit do fantasy světa a že se zfilmováním World of Warcraft může vytvořit nový svět. Nadále platí, že jeho natáčení začne s příchodem příštího roku, ačkoli film byl původně ohlášen už na E3 2006, kdy se o něj měl původně postarat režisér Spider-Mana, ale ten to prý podle Blizzardu pokazil a muselo se hledat jiné řešení.

1

Reklama

Přeskočit na komentáře (8)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 18. února

Datum Warzone do CoD a Snowrunner, uniklý Starcraft Ghost, TV seriál Diablo, natáčení Matrix 4...

Na zmínku Andreje Babiše reaguje šéf prodaného studia Geewa

Nelíbí se mu nepodpora vývojářů od státu.

120 či 240 snímků za vteřinu by rád tvůrce Gran Turismo

Důležitější než rozlišení + varování.

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna