Assassins Creed 2 je pro zlaté účty Xbox Live zdarma

Odpověď na PlayStation Plus.

Jak možná víte, až do konce července mají všichni předplatitelé zlatého (Gold) účtu šanci stáhnout si plnou verzi Assassins Creed 2 zdarma. Když si tuto hru stihnete stáhnout včas z Marketplace, bude vaše navždy.

Nabídka je součástí na E3 ohlášené akce „Games with Gold", která zjevně reaguje na konkurenční program PlayStation Plus a nedávno přišla s Fable 3 či Defense Grid. V jejím rámci jsou zlevněny i DLC balíčky pro tento titul nebo pro

Druhý díl Assassins Creed 2 v roce 2010 sesbíral plno ocenění a s průměrným hodnocením 90% patří mezi nejlepší díly této série. Krabicovka pro X360 u nás dodnes stojí 699 Kč (v zahraničí 20 dolarů).

Poté, co jej zradily vládnoucí italské rody, se jistý mladíky vydává na náročnou cestu za pomstou. Aby mohl vymýtit všudypřítomnou zkaženost a obnovit čest své rodiny, rozhodne se studovat tajemství prastarého Kodexu sepsaného Altaïrem. Pro své spojence přestavuje naději na změnu - sílu, jež bojuje za svobodu a spravedlnost. Pro své nepřátele je temným rytířem - mstitelem, který udělá vše pro svržení tyranů vysávajících italský lid. Jmenuje se Ezio Auditore da Firenze. Je asasín.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna