Assassins Creed 2 je pro zlaté účty Xbox Live zdarma

Odpověď na PlayStation Plus.

Jak možná víte, až do konce července mají všichni předplatitelé zlatého (Gold) účtu šanci stáhnout si plnou verzi Assassins Creed 2 zdarma. Když si tuto hru stihnete stáhnout včas z Marketplace, bude vaše navždy.

Nabídka je součástí na E3 ohlášené akce „Games with Gold", která zjevně reaguje na konkurenční program PlayStation Plus a nedávno přišla s Fable 3 či Defense Grid. V jejím rámci jsou zlevněny i DLC balíčky pro tento titul nebo pro

Druhý díl Assassins Creed 2 v roce 2010 sesbíral plno ocenění a s průměrným hodnocením 90% patří mezi nejlepší díly této série. Krabicovka pro X360 u nás dodnes stojí 699 Kč (v zahraničí 20 dolarů).

Poté, co jej zradily vládnoucí italské rody, se jistý mladíky vydává na náročnou cestu za pomstou. Aby mohl vymýtit všudypřítomnou zkaženost a obnovit čest své rodiny, rozhodne se studovat tajemství prastarého Kodexu sepsaného Altaďrem. Pro své spojence přestavuje naději na změnu - sílu, jež bojuje za svobodu a spravedlnost. Pro své nepřátele je temným rytířem - mstitelem, který udělá vše pro svržení tyranů vysávajících italský lid. Jmenuje se Ezio Auditore da Firenze. Je asasín.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna