Pokud si koupíte Zaklínače 3, rozhodně se nestane, že byste museli zaplatit pět dolarů za nové oblečení pro Geralta. CD Projekt totiž říkají, že nevěří v malé stahovatelné přídavky, které vydávají ostatní herní společnosti.

Konrad Tomaszkiewicz z CD Projektu řekl pro Examiner, že takové malé přídavky by měli hráči dostávat zdarma. "Patche, opravy a dodatečný obsah do hry by měli dostávat hráči zcela zdarma. Pouze něco OPRAVDU velkého si zaslouží nějakou cenovku."

Zaklínač i Zaklínač 2 měli nakonec své vylepšené edice se spoustou oprav a dodatečným obsahem, ale vše bylo pro hráče zdarma. CD Projekt také vydal editor misí zdarma.

CD Projekt musí některé herní vývojářské firmy docela štvát. Zatímco jiní říkají, že DLC jsou u her důležité, aby hráči nedávali svou kopii do bazaru, CD Projekt se staví proti nim a nechtějí malé DLC vůbec dělat nebo je dávají zdarma.

Zatímco ostatní říkají, že DRM je důležité pro boj s pirátstvím, CD Projekt vesele vydává své hry bez jakékoli DRM a nestěžují si. Konrad Tomaszkiewicz v jiném rozhovoru ostatně říkal, že piráti jsou "pouze nepochopení zákazníci", ke kterým se musí přistupovat s důvěrou a právě pochopením.

Reklama