Multiplayer v Assassin's Creed 4 nebude obsahovat námořní bitvy

Přibude ale několik dalších kooperativních módů.

Pokud jste se těšili, jak si to půjdete v multiplayeru Assassin's Creed 4: Black Flag vyřídit s kamarádem pěkně na moři, máme pro vás špatnou zprávu. Ubisoft potvrdil, že námořní bitvy součástí multiplayerového módu nebudou.

"Je třeba vzít v úvahu, že velký dedikovaný tým v Singapuru dělal jenom na námořních bitvách dva a půl roku a to jen pro hraní v singeplayeru," říká hlavní designér multiplayeru Tim Browne. "V Black Flag jsou ještě lepší než ve trojce, ale jenom v solo hře. Přemýšleli jsme o nich do multiplayeru a víme, že by to bylo senzační, ale z technického hlediska to nebylo možné provést."

V námořních bitvách také hraje velkou roli pohybující se oceán, kdy se simulují vlny a chování vody, což by v multiplayeru zatím technicky moc nešlo replikovat pro více hráčů. A co je nejdůležitější? Námořní bitvy by šly stejně proti DNA multiplayeru v této sérii. "Cílem multiplayeru je, abyste se stali asasínem, k čemuž velké námořní bitvy moc nejdou."

Ubisoft také ukázal kooperativní módy Discovery a Unleashed, stejně jako vylepšenou verzi kooperativního Wolfpacku, který byl již v předchozím díle.

Discovery je příběhová minikampaň, která vás má naučit základy kooperativního hraní a účastnit se jí mohou až čtyři hráči. Když se naučíte základy, můžete se vrhnout na Unleashed, kde musíte spolupracovat například při ochraně truhly, eliminaci cílů nebo udělat synchronizované vraždy v jednu chvíli.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - neděle, 23. února

Falešné zvěsti o Sony, využití Unrealu v Mandalorian, další milion na GeForce Now, plány tvůrců Shadow Warrior...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna