Královnino jubileum v rozšíření Guild Wars 2

Horkovzdušné balóny dopraví na oslavu.

Společnosti NCSoft a ArenaNet dostáli svému závazku dodávat hráčům rok staré MMORPG Guild Wars 2 nový obsah každé dva týdny, díky čemuž mohou od 6. srpna společně slavit Královnino jubileum. Od nové frekvence rozšíření se jedná o již třetí aktualizaci, která obohacuje svět o obsah určený hráčům všech úrovní.

1

V Královnině jubileu hráči oslaví 10 let vlády královny Jennah tím, že nasednou do horkovzdušného balónu, který je odnese do Divinity's Reach, kde se bude konat zahajovací obřad. Tam se hráči mohou zapojit do oslav a soutěžit v obřadním souboji v Korunním pavilonu, nové gladiátorské aréně, jejíž stavbu si královna Jennah pro tuto příležitost objednala. Mezi spoustu dalších nových událostí, odměn a prvků obsažených v Královnině jubileu patří:

Nové události

Horkovzdušné balóny: Dvůr královny Jennah vyslal horkovzdušné balóny, aby přepravily obyvatele Tyrie na oslavu. Hráči tyto balóny mohou najít v otevřeném světě a využít je jako zábavnou, rychlou a stylovou dopravu na akci.

Zahajovací obřad: Hráči se mohou účastnit otevření Korunního pavilonu, nové gladiátorské arény, kterou si královna pro tuto příležitost objednala, a sledovat zahajovací soutěž.

Vstupte do Korunního pavilonu: Hráči si vyzkouší své schopnosti v této nové minizóně, ve které narazí na mocné představitele nepřátel lidstva. Hráči mohou reprezentovat různá tyrijská města, stát se šampiony svého národa a získat přístup k jedinečným odměnám.

Bojujte v Královnině uličce: V jediném souboji se hráči mohou pokusit překonat stále obtížnější výzvy proti jedinečným bossům. Pokud přijmou risk v podobě speciálních podmínek gambitu, mohou si vysloužit prestižnější odměny.

Nové odměny

Mechanismy Watchwork: Technologie Watchwork - nejnovější a nejskvělejší vynález v celé Tyrii - nabývá na důležitosti, neboť hráči mohou tyto součástky používat v nových výrobních plánech či jako měnu, za kterou si koupí předměty jako nové výrobní postupy na runy a pečetě, tonika Watchknight a novou sadu zbraní Sovereign.

Watchknight Mini: Splnění meta-achievementu Královnina jubilea hráčům vynese miniaturního watchknighta, který je vymodelován podle nových královniných mechanických strážců.

Nové vlastnosti

Sjednocená peněženka: Hráči si nyní mohou uchovávat všechny své měny v jedné peněžence, díky které jsou žetony, mince, karma, vavříny, cechovní pochvaly, fraktálové relikvie, drahokamy a odznaky cti a slávy přístupné všem postavám, které mají na účtu.

Sólo PVP aréna: V této nové sólo aréně se hráči mohou přidat do PVP soubojů v soupeřivém prostředí, aniž by museli shromáždit celý tým nebo bojovat proti přednastavené skupině. Sólo aréna má také vlastní žebříček, takže hráči mohou postupovat úrovněmi, aniž by v aréně ovlivnili postavení svého týmu.

Nové bonusové odměny v dungeonech: Nyní máte ještě lepší motivaci pro výpravy do tyrijských dungeonů. Každý den při dokončení jakékoliv prozkoumatelné lokace či příběhového dungeonu hráči obdrží bonusovou odměnu, což je zlepšení stávajícího systému.

Rotační systém miniher: Hráči se mohou zúčastnit nových, denně se obměňujících miniher, jak v předchozí aktualizaci slíbili oba kandidáti do Kapitánské rady. Původní rotace zahrnuje Běh ke svatyni, Soudkové ragby, Přežití v Southsun a Vrh krabem.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna