Odbyt Mortal Kombat PC vysoce překonal očekávání

Do zisku se rychle dostalo i Rise of the Triad.

Inspirace pro některé výhradně konzolové série, že na sklonku generace by možná nemuselo být špatné strávit pár měsíců portem na počítače a zajistit si tak vítané přilepšení svého hospodaření, téměř bez práce. A pro celou herní branži pozitivní vzkaz, že na tom není zase tak špatně, jak to leckdy vypadá.

Šéf studia NetherRealm Ed Boon se totiž na Twitteru nechal slyšet, že PC konverze Mortal Kombatu se prodává "vysoce, vysoce nad očekáváními".

Zdá se, že lidem nevadí ani několikaleté zpoždění od PS3/X360 originálu bojovky z roku 2011, když PC verze vyšla v Komplete Edition minulý měsíc a dosáhla na Metacritic na 82%, tedy na vyšší skóre než původní verze.

Vzrostly tím také šance na obdobný port Injustice, který už některé obchody nahodily do nabídky na letošní podzim. A naopak to odporuje lednovému tvrzení Namco Bandai, podle nějž PC hráče bojovky údajně moc nezajímají.

Daří se i modernímu remaku oldschoolové nacistické střílečky Rise of the Triad. Její bilance se přehoupla do kladných čísel, tedy do zisku, hned po týdnu od vypuštění na digitální distribuce.

"Věděli jsme, že pokud udržíme náklady na nízké úrovni a podaří se nám vyrobit to, co jsme naší specifické cílové skupině zákazníků slibovali, budeme úspěšní. Steam, GOG a Green Man Gaming pro nás byli skvělými partnery a nemůžeme jim dostatečně poděkovat za zviditelnění Rise of the Triad," komentoval to marketingový ředitel studia Interceptor Entertainment. Aneb přístup jako u Payday 2 se opět osvědčil.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna