Nvidia si může odškrtnout další hru: Batman Arkham Origins

Také ohlásila akci darující hráčům tří F2P titulů herní měnu.

Po uzavření dohody s UbiSoftem a s Activision kvůli Call of Duty: Ghosts dnes Nvidia oznámila spolupráci i s Warner Bros ohledně říjnové komiksové akce Batman: Arkham Origins.

Toto jejich partnerství se týká hned tří věcí. Jednak přibalení hry k nové grafické kartě zdarma, druhak speciálních optimalizací pro PC verzi hry, a zatřetí i prezentace hry na víkendové výstavě PAX Prime v Seattle.

"Hráči, kteří si pořídí správnou grafickou kartu u vybraných partnerů, obdrží v ceně PC verzi hry Batman Arkham: Origins, která v severní Americe vychází 25. října," píše se v tiskové zprávě. Tou "správnou" kartou Nvidia myslí GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 nebo 780.

Nový Batman na PC má být díky kooperaci programátorů z Nvidie s vývojáři z montrealského studia WB Games obohacen o množství technologií. DirectX teselace, vyhlazování Nvidia TXAA, měkké stíny, nebo různé fyzikální efekty. Jmenováno je např. chování látky, páry nebo sněhu za pomoci enginu PhysX, což vše prý vdechne prostředí Gothamu tu správnou atmosféru a realističnost.

Druhým dnešním oznámením Nvidie coby "novodobého advokáta PC hráčů" je akce, nabízející každému celkem 1400Kč v herních měnách F2P her Warframe, Neverwinter a Marvel Heroes. "Tato promo akce zahrnující tentokrát nově i nákup notebooků s grafickými kartami série GeForce 700M a desktopových karet GeForce GTX 650 startuje dnes a poběží do konce kalendářního roku," dodává tiskovka, ze které níže citujeme detaily o možném využití tohoto dárku:

Warframe byla zvolena nejlepší F2P hrou na PAX East 2013 a jedná se o akční co-op hru z pohledu třetí osoby, zasazenou do rozvíjejícího se sci-fi světa a podporuje technologii NVIDIA PhysX. Hráči ovládají starobylé válečníky a bojují ve válce s Grineer (zlí hoši). Hra má již přes tři miliony registrovaných uživatelů. 466Kč v in-game měně umožňuje in-app nákupy a tím pádem rychlejší vybavení se, pořízení přídavných inventory slotů, petů, kteří pomáhají v bitvě, itemy na přístup do rare misí a podobně

Dungeons & Dragons Neverwinter jako jedno z nejlepších tradičních MMO kombinuje rychlé souboje s tradicí herních principů Dungeons & Dragons a je podporováno exkluzivními NVIDIA technologiemi jako TXAA, HBAO nebo 3D Vision. Hráči si užívají epické příběhy, akční souboje a klasický roleplaying. Bundle zajišťující in-game loot dá hráčům přístup k mountům, companionům, různým itemům, oblečení, sadám na krafting a dalším věcem.

Fanouškové světa Marvelu si nemohou nechat ujít hru Marvel Heroes. Toto F2P MMO nabízí frenetické akční střety, ve kterých hráči bojují s nechvalně proslulými Marvel padouchy vtěleni do svého oblíbeného superhrdiny. Zahraj si s již více než jeden a půl milionem registrovaných hráčů a staň se Hawkeyem, Stormem, Daredevilem, Thingem, nebo Scarlet Witch. 466Kč v in-game měně dává hráči možnost vybírat z mnoha hrdinů jako jsou Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Spider-Man, nebo třeba Wolverine. V nabídce jsou ale i různé kostýmy z Marvel historie, jako Iron Manův Mk 1 armor z jeho prvního příběhu Tales of Suspense #39, kterými můžeš dále své hrdiny kustomizovat.

Video z Neverwinter

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (25)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna