Total War: Rome 2 má být opraveno tento pátek

Hlášeny jsou grafické potíže s AMD i chyby umělé inteligence.

Dnes ráno nás upozornil čtenář EG s přezdívkou Dawo na problémy s aktuální strategií Total War Rome 2:

Mraky hráčů si stěžují na špatnou optimalizaci a že se nedá hrát ani na nejnižší detaily. Hlavně ti, co maji procesor od AMD. Co jsem četl na fórech a podobně, tak hra například nastaví uživateli automaticky detaily na extreme, ale grafika jednotek zůstane na "low", i když v menu se tváří, že je na nejvyšší. Prý to jde vyřešit pomocí položky odemknutí další paměti. Tím se zlepší grafika, ale FPS prudce klesne a stabilita se sníží.

A skutečně, uživatelské recenze na Metacritic se zaplňují nulami kvůli trhání hry např. na 6950 či chybám s umělou inteligencí, stejně jako v příspěvcích na oficiálním fóru.

Ještě než to rozmázla média, Creative Assembly dnes odpoledne přispěchali s prohlášením, podle nějž tento pátek vyjde důležitý patch, který prý řadu chyb v základní prodávané verzi Total War: Rome 2 opraví.

"Tak jako u každé zásadní PC hry, existence milionu různých konfigurací a systémových specifikací může způsobit některým hráčům problémy. Usilovně pracujeme na tom, abychom jim pomohli k správném zážitku. Plánujeme vylepšit vybalancování hry a umělou inteligenci, která nyní prochází zátěžkovým testem u tísíců hráčů."

Pokud zažíváte potíže s grafikou hry, doporučuje se vám jít na tuto adresu, kde jsou rady, jak co nastavit. Páteční update má potom vyřešit pády kvůli HW konfliktům i zrychlit plynulost hry.

Více o ní v pondělní recenzi nebo úterním videoseriálu či obrázcích z překladu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna