Vychází nevyladěná PC konverze State of Decay

Ale není vhodná pro každého.

1

V rámci čím dál populárnějšího Early Access přístupu na Steamu, který dovoluje tvůrcům vydat nehotové hry za plnou cenu bez jakéhokoli postihu či ostudy, dnes vyjde State of Decay pro PC.

Konverze červnové zombie akce v otevřeném světě, které se jen za úvodních pár dnů na XBLA prodalo půl milionu kopií, by mohla majitelům počítačů částečně vykompenzovat GTA 5.

Jenže má to několik háčků: vydavatel si ji i v současném nedodělaném stavu cení na 20 dolarů, tedy stejně jako na X360, ale pak budete mít nárok i na finálku.

Horší to pro někoho může být v tom, že k PC vyžaduje X360 gamepad pro ovládání a že zatím nepodporuje klávesnici ani myš, které budou použitelné až v hotové verzi někdy koncem roku. Také prý může padat a neproběhlo zatím skoro žádné testování, takže vše podnikáte na vlastní riziko.

"Metoda Early Access není vhodná pro každého. Příležitostní hráči, ti, co se lehce stávají frustrovanými, i lidé, kteří trpí nedostatkem času, by si hru v současné podobě stahovat neměli. Neberte to jako kritiku, jen se snažíme, aby každý dostal herní zážitek, jaký mu nejlépe sedne. Pokud nám nehodláte dávat zpětnou vazbu, raději si počkejte pár měsíců na lepší verzi," varovali tvůrci na blogu.

Více o State of Decay, které v těchto chvílích ještě na Steamu není k nalezení, v naší recenzi (7/10) nebo druhé straně mince.

Starší video z XBLA verze

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna