Přiblížení několika DLC pro The Last of Us

Nejprve MP mapy a na přelomu roku nová postava do příběhu.

Že jim to ale trvalo! Na druhou stranu nemůže být nic větším důkazem, že Naughty Dog na přídavcích začali pracovat skutečně až po vydání základní hry, ze které tak nebylo nic vyškrtnuto.

Dlouho slibovaný Season Pass nabídne zatím nepojmenovaný nový singleplayerový obsah The Last of Us až někdy v prosinci nebo v lednu příštího roku. Vyskytne se v něm nějaká nová postava, jejíž výběr herecké předlohy byl právě dokončen. "Jeho ctižádostivý příběh silně zapadne do vyprávění původní hry," láká komunitní manažer Eric Monacelli.

Nejprve však už v polovině října zavře pusu stěžovatelům první DLC Abandoned Territories Map Pack. Obohatí multiplayer The Last of Us o čtveřici nových map: Suburbs s dynamickou bouří, Bus Depot s žirafami na pozadí, Hometown s důrazem na stealth postup a konečně Bookstore točící se okolo vertikálních bojů.

Poslední třetí, opět multiplayerové rozšíření, se pak objeví někdy na jaře příštího roku, nejpozději koncem června 2014. Jelikož to bude dlouhé čekání, Naughty Dog se rozhodli to vykompenzovat majitelům Season Passu za 20 dolarů přidáním šedesáti nových předmětů, které mohou postavy v mulťáku nasadit na hlavu, např. maska, klobouk atd.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna