Chystá se hra Alien: Isolation, bude možná už ve 2014

A hrdinkou by mohla být dcera Ripleyové.

20th Century Fox si nechalo v Americe zaregistrovat známku Alien: Isolation. U každé takové registrace musí být uvedeno, k čemu má sloužit a přímo u ní stojí, že půjde o videohru, takže se nebude jednat o další film, TV seriál nebo knihu či komiks.

Podle zdrojů serveru Kotaku by se hra měla objevit už v příštím roce jak na současné konzole, tak na PS4 a Xbox One. Pracuje na něm vývojářský tým Creative Assembly, kteří stojí například za sérií Total War. Ostatně to, že dělají na nějaké hře s Vetřelci, se ví už nějakou dobu, protože se objevil inzerát, kde sháněli vývojáře pro práci na sérii Vetřelec.

Hlavní hrdinkou by dle zdroje Kotaku měla být Amanda Ripley, dcera Ellen Ripleyové z filmové série.

1

Většina hry by se měla odehrávat na jediné vesmírné stanici a proti hrdince bude pouze jeden jediný xenomorf. Hra by tedy měla dost připomínat úplně prvního, skutečně hororového Vetřelce. Amanda ale bude mít i další protivníky - vojáky a klony.

Vaším úkolem by mělo být převážně schovávání se, utíkání přes větrací šachty a boj na blízko.

Sega prý měla Alien: Isolation představit už na letošním E3, ovšem po negativních ohlasech Aliens: Colonial Marines se raději rozhodli vydání posunout a zapracovat na kvalitě hry.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna