Naughty Dog jsou z možností na PS4 úplně nadšeni

Kutí snad hru ve vesmíru?

Při příznivé konstelaci hvězd bychom se už příští týden mohli dočkat aspoň stručného nastínění, na čem teď pracují tvůrci Uncharted a The Last of Us z Naughty Dog. Je jasné, že to bude titul exkluzivně určený pro PlayStation 4, s nímž se už zjevně sblížili, jinak by tuto konzoli nemohli opěvovat. Nedávno jim přišlo do studia 120 dalších vývojářských kitů PS4.

"PS4 je úžasná. Dává nám šanci udělat spoustu věcí, o kterých jsme dosud jen mluvili. Až to budete hrát, pokloníte se tomu," pronesl tajemně hlavní multiplayerový designér Robert Cogburn.

Jeho kolega, který šéfoval Uncharted 3, mu sekunduje prohlášením, že budou nadále vyrábět hry, jaké je baví. Čili takové, co se točí okolo hlavní postavy a jsou založené na vyprávění příběhu.

Protože zástupci studia nedávno navštívili kalifornskou firmu SpaceX (Space Exploration Technologies Corporatio), která se zabývá dopravou do vesmíru, mnozí z toho vydedukovali, že jejich novou hrou musí být nějaké sci-fi. Naughty Dog to ale promptně popřeli, že hru v kosmu nekutí, prostě tam jen byli pozváni.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna