Pozor na alfu DayZ, varuje tvůrce. Je jen pro hardcore fanoušky

Obyčejným hráčům se nejspíš moc líbit nebude.

Samostatně hratelný DayZ se konečně brzy objeví na Steamu v rámci Early Access, ale tvůrce Dean Hall upozorňuje, že tato verze hry není skutečně pro každého. Říká totiž, že jde spíše o alpha verzi a hrát by ji měli opravdu pouze srdcaři, kteří prominou spoustu chyb.

"Obrovská spousta enginu byla kompletně přepsána, na čemž dělala velká část týmu posledních 12 měsíců a to, co jsme dokázali za tu dobu, ještě nebude několik měsíců k vidění, takže opravdu žádám všechny, aby si dávali pozor na názory na Early Access. Podívejte se na streamy, recenze, Let's Playe a udělejte si názor. Pak se můžete za tři, šest měsíců vrátit a koupit si Early Access potom."

Ti, kteří si podle něj pořídí Early Access ihned, mohou být zklamaní. "Je to pro ty, kteří chtějí být součástí celého procesu. Pro ostatní je to ale naprostý opak toho, co chtějí," čímž myslí funkční hru bez chyb.

A kdy bude tedy přesně hra k dispozici? Dean Hall říká, že potřebují ještě chvíli času, aby upravili servery. Také říká, že mají několik nových lidí v týmu, včetně několika vývojářů, kteří pracovali na Arma 3 a už byli uvolněni jít na další projekt.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: PlayStation 5 exkluzivity spatříme ve čtvrtek večer

+ Sony o ceně, kompatibilitě i objednávkách The Last of Us 2.

Z Gran Turismo Sport se stala dvojnásobně velká hra

+ záznam víkendového šampionátu.

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna