Fallout 4 ve skutečnosti ve vývoji je

Uniklé dokumenty.

Aspoň něco si může autor falešné virálky připsat na konto. Když ne Bethesdu, donutil svými aktivitami novináře, aby neoficiální cestou pátrali po tom, jestli je hra ve vývoji.

Kotaku se takto povedlo ověřit, že Fallout 4 je momentálně skutečně ve vývoji. Má to vyplývat z dokumentů, které získalo z náboru herců pro dabing ve hře.

Ta je zatím skrytá pod kódovým označením The Institute a prý bude zasazena do Bostonu, tedy shodou náhod přesně tam, kam naznačovala zmíněná virálka.

Ve scénáři a dialozích sice nikde slovo Fallout přímo nezazní, ale dle Kotaku prý obsahují odkazy na známé postavy či místa z této série. Navíc šéf natáčení dabingu pracoval na předešlých hrách této firmy, jako je Skyrim či Dishonored.

Neberte to tedy jako nějaké ohlášení hry, spíš jen potvrzení, že se s ní nic nestalo a že na ní v zákulisí usilovně pracují. Spíš by bylo divné, kdyby vyplavalo na povrch, že s ní jsou nějaké problémy, což asi nejsou, když už se natáčí dabing, což se většinou děje tak uprostřed vývoje. Jen asi Bethesda čeká, až nastane vhodný čas k oznámení.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna