Sleeping Dogs a Lara Croft: Guardian of Light na Xboxu zdarma

Lednová nadílka.

Microsoft už zřejmě pochopil, že na těžkotonážní palbu ze strany PlayStation Plus, jejíž uživatelé dostali Borderlands 2, GRID 2 a tento měsíc v USA dokonce i BioShock Infinite s Brothers: A Tale of Two Sons, musí nějak reagovat. A že starým Gears of War si asi moc příznivců nezíská.

Dnes proto ohlásil novou nabídku programu Games with Gold pro majitele Zlatých účtů Xbox Live, která už je podstatně lákavější a novější, byť stále napřekonala laťku u konkurence. Zahrnuje totiž městskou akci Sleeping Dogs ze srpna 2012 (jinak stála 299 Kč) od 1. do 15. ledna, a pak starší (2010) isometrickou co-op akci Lara Croft and the Guardian of Light (běžně 359 Kč) dostupnou od 16. do 31. ledna.

Stejně jako ostatní tituly programu Games with Gold i tato dvojice her je vaše a je možné se k ní vrátit i po skončení nabídky. Stáhnout je můžete přes konzoli Xbox 360 nebo Xbox Store.

Oslavte příchod nového roku v exotickém Hong Kongu. V roli policisty v utajení Wei Shena pátrejte po důkazech vedoucích k usvědčení hlavounů Triády. Abyste se dostali k potřebným informacím, budete se muset osvědčit a probojovat v organizaci výše a zároveň se vyhnout prozrazení. Přijde doba, kdy budete riskovat úplně vše a hranice mezi pravdou, loajalitou a spravedlností se úplně smyje.

Videorecenze PC verze Sleeping Dogs

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna