Zlevnění GTA 5, aktualizace domácích prodejních čísel

Cenega se znovu pochlubila.

Grand Theft Auto 5 v zahraničí kupodivu ani nesbírá tolik ocenění pro nejlepší hru loňského roku, když redaktoři do svých subjektivních žebříčků ochotně upřednostňují méně viditelné nebo nezávislé hity, které jejich podporu potřebují mnohem více. Tak či onak, o jeho kvalitách už nikdo nemusí nikoho přesvědčovat, protože o nich ví každý, nehledě na trvanlivost často rozšiřovaného GTA Online.

Na Xzone bylo GTA 5 s příchodem nového roku už pro úplně všechny zákazníky zlevněno na 1199 Kč, jak v X360 verzi, tak v PS3 verzi. Původní cena ještě v prosinci byla 1499 Kč a pak šla postupně dolů. Ale musíte si pospíšit, neb hra začíná být vyprodaná a příští várka má dorazit zhruba do poloviny ledna.

Cenega se jinak stala největším "chlubičem" z distributorů, když dnes večer v krátké době už poněkolikáté zveřejnila aktuální domácí prodeje GTA 5, mezi něž zřejmě započítává i ty ze Slovenska (nepotvrzeno):

"Trevor, Franklin a Michael se stali hrdiny nejlépe prodávané konzolové hry v ČR všech dob. GTA V se u nás prodalo v plné ceně na 51 tisíc kusů (a k tomu odhadem ještě 10 až 15 tisíc kusů ze šedého dovozu). Díky!"

Pokud vám to neladí s minule (22. listopadu) publikovaným číslem 59 tisíc, vězte, že tehdy to asi byly expedice do obchodů a těch nynějších 51 tisíc by měly být skutečně realizované prodeje koncovým zákazníkům za plnou cenu. Čili rozdíl dělající 8 tisíc kusů se buď prodal až po avizované slevě nebo dosud leží na skladech prodejen.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna