Alien: Isolation v detailech předčasně odkryto

O atmosféře neustálého strachu a zoufalé populaci.

Zřejmě vinou nešťastně nastaveného publikačního systému se na Xbox.com v noci na dnešek objevila (nyní již neaktivní) produktová stránka ještě oficiálně neohlášeného Alien: Isolation.

Hru od Creative Assembly a Segy zaškatulkovala jako survival horor (akční adventuru se střílením), který má nabídnout singleplayer i online mulťák či co-op až pro čtyři hráče, včetně podpory online žebříčků a stahovatelného obsahu.

1
2

Nejzajímavější je ale odhalení podrobností o příběhové zápletce Alien: Isolation. V atmosféře neustálého strachu a smrtelného nebezpečí se 15 let po událostech prvního Vetřelce ocitnete v roli Amandy, dcery Ellen Ripleyové, což odpovídá spekulacím. Vypraví se na misi o přežití, od níž se chce dozvědět pravdu ohledně zmizení její matky.

Pohybovat se budete v čím dál více těkavém světě, kde jsou všechny strany zmítány panikou kvůli nepředvídatelným a bezcitným vetřelcům. Že na ně nebudete úplně sami, naznačuje zmínka o "zoufalé populaci", čili dějištěm asi nemusí být jen opuštěné koridory vesmírných lodí, ale možná i nějaká planeta. Vaším úkolem bude sbírat zásoby, improvizovat při řešení nanadálých situací a použít veškeré smysly. Časem zjistíte, že nejde ani tak o splnění mise, nýbrž o prosté zůstání naživu.

Vzhledem k chybně uvedenému datu vydání 7. ledna 2014 je možné, že některé tyto informace mohou být zastaralé či neplatné. Snad se nenaplní věštby, že by šlo jen o malou pouze stahovatelnou hru? Vyloučena není ani varianta, že hra mohla být už dávno pozastavena a někdo se nyní jen pokouší tímto způsobem přesvědčit Segu k jejímu odsouhlasení. Nedávno z Alien: Isolation unikly i obrázky a artworky, navazující na říjnové spekulace:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna