Alien: Isolation s českými titulky

Slibuje je Comgad + lokalizovaný deníček a tiskovka.

Nebudeme-li počítat PlayStation Now, Steam Machine či Tegra K1, událostí tohoto týdne bylo oznámení Alien: Isolation, což reflektovala i včerejší glosa Dana Krásného.

Comgad, domácí distributor téměř všeho od Segy, dodatečně ohlásil, že PC verzi tohoto nervy drásajícího hororu opatří českými titulky, zatímco ty ostatní (PS4, PS3, X360, X1) ponechá v anglickém originálu. Lokalizaci začal s již viděným vývojářským deníčkem či trailerem níže.

Během celého roku 2014 má společnost 20th Century Fox oslavovat milník 35. výročí značky tím, že bude mapovat začátky Vetřelcova odkazu a zveřejňovat vzpomínkové a fanouškovské výtvory. Teď už předejme slovo tiskové zprávě Comgadu, která popisuje vizi Alien: Isolation, jinak už předobjednatelného z Xzone:

Obyvatele nefunkční obchodní stanice na okraji vesmíru zachvátil strach a panika. Hráči se ocitají v atmosféře neustálého děsu a smrtelného nebezpečí, neboť hluboko ve stínech se plíží a zabíjí nepředvídatelný a nelítostný Xenomorf. Nemáte vybavení ani přípravu. Musíte pátrat po materiálech v troskách, improvizovat v různých situacích a používat svůj důvtip - nejen proto, abyste na své misi uspěli, ale prostě proto, abyste zůstali naživu.

„Ve hře Alien: Isolation jsme se s touto sérií vrátili zpět ke kořenům filmu Ridleyho Scotta z roku 1979, k tomu původnímu hororu, kde šlo o přežití," řekl kreativní ředitel z Creative Assembly Alistair Hope. „Náš vetřelec je skutečně děsivý tvor; je tak inteligentní, jako je nepřátelský, neúnavný, brutální a nezastavitelný. Tohle je ta vetřelčí hra, kterou fanoušci série vždy chtěli."

Reklama

Související obsah

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 24. února

Herci z 2. řady Zaklínače, správňáci v Mass Effect, rekord Rainbow Six, Early Access Grounded a Baldurs Gate 3...

Starosta Bostonu osočil Sony z rasových stereotypů

Kvůli odvolání účasti na PAX East.

Dobré ráno s Eurogamerem - neděle, 23. února

Falešné zvěsti o Sony, využití Unrealu v Mandalorian, další milion na GeForce Now, plány tvůrců Shadow Warrior...

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 24. února

Herci z 2. řady Zaklínače, správňáci v Mass Effect, rekord Rainbow Six, Early Access Grounded a Baldurs Gate 3...

Letos už méně přídavků Gran Turismo Sport

+ náhled aut z toho únorového.

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna