Několik pokračování State of Decay si pojistil Microsoft

Co to asi bude?

Z červnové zombie sandboxové akce s hledáním zásob pro přežití, State of Decay, (recenze, druhá strana mince) se vyklubal obrovský hit, když si ji jen za úvodní dva dny na Xbox Live Arcade zakoupily stovky tisíc lidí. Není proto divu, že dostane pokračování, už přímo pod křídly Microsoftu, což mimochodem asi vyloučí PC konverzi jako minule.

"S potěšením vám oznamujeme, že jsme podepsali víceletou smlouvu s Microsoft Studios na několik titulů," oznámili tvůrci z firmy Undead Labs složené z veteránů herní branže.

Nechtějí zatím říct, co přesně to bude, prý raději ten čas věnují na tvorbu prototypů, aby své nápady převedli ve skutečnost. Každopádně potvrdili, že se dohoda týká State of Decay, z nějž se tím pádem stane série.

Jelikož Undead Labs předtím plánovali masivně multiplayerovou onlinovku z téhož světa, je docela pravděpodobné, že to je právě ona, kam jinam než na Xbox One. Na něj by mohlo být převedeno i původní State of Decay, když o tom v létě mluvil přímo šéf MS Phil Spencer, který tuto hru zbožňuje. Úplně vyloučen není ani nějaký klon DayZ.

Listopadové video z DLC

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna