Jedinečná šance, jak zlegalizovat svou sbírku her, podpořit české vývojářské studio a ještě přispět na charitu. Bohemia Interactive dnes večer rozjeli svou týdenní akci The Humble Weekly Sale, o kterou je dle počítadla obrovský zájem a hned za úvodní hodiny ji využily desítky tisíc lidí.

Za částku, která záleží na vás a začíná na minimálně 20 Kč (1 USD), můžete mít celkem šest her z jejich dílny: první dva díly vojenské simulace Arma včetně datadisků pro jedničku v Gold edici, civilní vrtulníkový simulátor Take on Helicopters, starší strategii UFO: Afterlight a scifi akci Alpha Prime (díla Altaru/Black Element pro IDEA Games), a ještě pouhých pár měsíců starou tahovku Arma Tactics inspirovanou Jagged Alliance.

Pokud dáte aspoň 6 dolarů, odemknou se vám ještě plné verze nepříliš úspěšné směsi strategie a akce Carrier Command: Gaea Mission teprve z roku 2012, datadisk Arma 2: Operation Arrowhead a pro pohodlí ještě volně šiřitelný mod DayZ pro Arma 2, abyste ho nemuseli shánět někde jinde.

Z portfolia Bohemky chybí jedině Arma 3 a samostatné DayZ. Link na akci je zde, takže neváhejte a nakupujte, protože se to i vzhledem k trvanlivosti většiny obsažených her určitě vyplatí.

1

O autorovi

- komentáře (6)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Reklama