V Legend of Grimrock 2 se hráči konečně podívají také ven

Odehrává na Isle of Nex a bude mít nové puzzly.

Původní Legend of Grimrock byl dungeon klasického typu pro všechny fanoušky her jako Dungeon Master. V pokračování se ale podíváte už i ven. Legend of Grimrock 2 bude totiž podle tvůrců obsahovat venkovní prostředí, vylepšené chování monster a složitější puzzly.

Dvojka se bude podle tvůrců v Almost Human odehrávat v Isle of Nex, což je podle nich ideální prostředí, protože obsahuje klasické dungeony, ale i venkovní lokace. Podíváte se například do temných lesů, mlhavých bažin, podzemních tunelů nebo do starodávných ruin. Čtyřčlenná parta se zde ocitne proti své vůli a postupně zjišťuje, že není na ostrově sama. Také upozorňují, že nejde o žádné přímé pokračování děje z jedničky.

Co se týče umělé inteligence monster, tam Almost Human hodně sledovali kritiku jedničky a změnili jejich chování. Monstra nyní užívají početní převahu chytřeji, dokážou volat o pomoc a používají skupinovou taktiku. Stupidní monstra jsou ale samozřejmě stále stejně stupidní...

O puzzlech zatím nechtějí příliš mluvit, aby nic neprozradili, ale přepracovali také systém skillů, který je nyní postaven na percích. Existují také sekundární schopnosti různých vylepšení přístupné jen pro určitý typ postavy. Zjednodušené bylo vysílání kouzel a používání potions. Kouzla sešlete určitým pohybem myši a mágové nejsou omezeni pouze jednou větví magie.

Pokračování bude mít také nová kouzla, nové hratelné rasy a class postavy. Obsahuje v současnosti okolo 100 předmětů, 22 nových monster, denní a noční cyklus a spoustu dalšího.

Reklama

Související obsah

Odsun Mafia 1 rebootu na později, jak jsme se obávali

+ kdy přesně uvidíme první záběry z hraní?

Halo 3 pro počítače má přesný termín

Další hra z dřívější kompiilace.

Získej 40 000 Kč hraním LoL a WoT, startuje OMEN Summer Series

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla!

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna