Po třičtvrtě roce TopCD uvádějí Van Helsinga CZ

S jakou přidanou hodnotou?

Vlastní zpráva - Ve světě se už těší na oznámený druhý díl, u nás jsme pozadu. Příprava české verze noirového akčního RPG od Neocore Games zabrala ostravským TopCD z nevysvětlených důvodů nakonec mnohem více času, než se původně počítalo, jinak bychom ani s recenzí tak dlouho nečekali (brzy se ji dočkáte).

Dnes však oficiálně dali vědět, že Van Helsing: Neuvěřitelná dobrodružství uvedou 24. února 2014. "Bude se všemi doposud vydanými datadisky (Blue Blood, Arcane Mechanic, Thaumaturge) v českém jazyce," řekl vedoucí produkce distributora Martin Válek, v čem bude spočívat přidaná hodnota pro ty, kteří už na hru v mezidobí zapomněli nebo ji dohráli v angličtině.

Hra o velikosti 20 GB bude stát 499 Kč (o 30 Kč méně než shodně vybavená digitálka).

1

Znáte příběh o Draculovi a lovci upírů Van Helsingovi? Po Draculově smrti je Transylvánie zachráněna a... ale počkat, něco je špatně. Proč se tu najednou objevují netvoři? Má s tím něco společného tajemné gotické město, které se nedávno změnilo k nepoznání? Syn Van Helsinga se vydává zjistit, co se tam děje, ale pomoct mu může jen sarkastický duch. Musíte si vybrat - buď mu nepomůžete ani vy a on umře, nebo mu pomůžete a vy možná umřete smíchy. Vítejte v Transylvánii...

Startovní trailer z května 2013

Reklama

Související obsah

The Ascent po vypršení xboxové exkluzivity míří na PlayStation 4 a 5

Nález těchto verzí cyberpunkové arkády na Tchajwanu.

Wasteland 2 má 2 miliony hráčů

Pokud se do toho počítají i ti z Xbox Game Pass, je to docela málo.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna