Oznámení Arma 3 Zeus DLC, nové formy multiplayeru

Improvizace bude s nástrahami pána bojiště klíčem k úspěchu.

Bohemia Interactive dnes představili, na co dříve vábil jejich designér Karel Mořický, ale nebude to jen o počasí: zdarma šířený přídavek Zeus pro Arma 3, který vyjde v dubnu. Stanete v něm do role tzv. Game Mastera, který za pochodu upravuje online bitvy ostatních živých lidí.

"Inspirovali jsme se populárními deskovými hrami jako Dungeons and Dragons, takže pár z vás bude Game Mastery se schopností ovlivnit zážitek ostatních. Nejlepší na tom je, jak přirozeně se vše hodí do tohoto typu hry," píše se v tiskové zprávě.

Při sledování bojiště z ptačí perspektivy budete mít po ruce intuitivní editor hry v reálném čase jménem Zeus. Umí vytvářet, manipulovat a rozšiřovat obsah misí pro generování nových příběhů a změn. Výsledkem má být nesmírně dynamická, neskriptovaná hratelnost v multiplayeru, která doslova přetéká neočekávanými a kreativními událostmi, kterým se hráči budou muset přizpůsobit.

Tento koncept má fungovat ve všech existujících MP režimech, jako je Team Deathmatch či Sector Control, kde hráči mohou spolupracovat či jít proti Zeusu. Nejvýraznějším typem hry mábýt Zeus Game Master, kde máte úplnou svobodu ve vytváření úkolů a umísťování jednotek v rozlehlém prostředí ostrovů. Součástí DLC budou i přiložené scénáře, jinak může být Zeus implementován i do uživatelských misí.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Halo 3 pro počítače má přesný termín

Další hra z dřívější kompiilace.

Získej 40 000 Kč hraním LoL a WoT, startuje OMEN Summer Series

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla!

PC konverze Horizon Zero Dawn se ihned stala bestsellerem

+ obrázky, HW nároky, technické vychytávky.

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna