Wasteland 2 už je ve finální fázi vývoje

Co ještě slibuje vylepšit a kdy asi vyjde?

"Wasteland 2 na Early Access je solidní úspěch, jednička v kategorii RPG her, ačkoli prodejností nedosahuje čísel DayZ ani jiných multiplayerových her, které jsou ve výhodě díky lanaření přátel, nehledě na levnější ostatní Early Access tituly, protože nemusejí brát ohled na nastavení příspěvků na Kickstarteru jako my," říká Brian Fargo. Všechny peníze, které na Steamu takto vybrali, prý putují zpět do vývoje hry, aby mohla být ještě kvalitnější.

V noci na dnešek také na Kickstarteru oznámili, že se Wasteland 2 dostal do finální fáze vývoje. Stále nechtějí říct přesné datum, které záleží na mnoha proměnných, prý neodhadnutelných, ale mohlo by to být už za tři měsíce odteď. Během nichž totiž budou už jen odstraňovat chyby, kterých je společně s nápady na vylepšení od prosince doteď celkem 2300 a polovinu z nich už se jim podařilo kompletně vyřešit.

V pondělí 24. února proto na Steamu vyjde aktualizace, která zohlední vybalancování bety a přinese různé drobné úpravy. Přístě se mohou podporovatelé těšit na nové uživatelské rozhraní inventáře, nové lokace na mapě k prozkoumání, zničitelné objekty, propracovanější animace boje, více ambientních zvuků atd. Do budoucna se ještě plánují nové částicové efekty, další volby a konsekvence při rozhodování hráče v příběhu, lepší vysvětlení některých schopností, speciální útoky či zasekávání zbraní.

Současně s tím byly zveřejněny dva nové screenshoty, které zde přinášíme ve zmenšené podobě, protože původně měl každý ve 4K rozlišení velikost zhruba 7 MB:

1
2

Reklama

Související obsah

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna