Pokračování The Last of Us je docela reálné

Šance jsou nyní padesát na padesát.

Naughty Dog takříkajíc vyměkli. Pamatuji si, jak ještě vloni říkali, že nástupce vychvalované hry nepřichází v úvahu, protože to je již uzavřený příběh a vše v něm již odvyprávěli. Nicméně práce na DLC Left Behind (recenze z minulého víkendu) je motivovala k přehodnocení názorů.

"Pokud se ptáte na pokračování The Last of Us, řekl bych, že to je nyní padesát na padesát," odpověděl kreativní ředitel studia Neil Druckmann na dnešním Reddit AMA a dodal: "Od Sony si užíváme totální důvěry. Záleží pouze na nás, do čeho se pustíme a co náš tým inspiruje na příštích pár let, takže to, co budeme dělat dál, není vůbec snadné rozhodnutí."

Zatím prý neměli tolik času na seznámení se s hardwarem PS4 kvůli soustředění se na DLC Left Behind. Jinak jsou však nadšeni, že mají v nové konzoli k dispozici mnohem více paměti, než ji opět veškerou zaberou.

Není to poprvé, co Naughty Dog připustili pokračování. Už začátkem měsíce po výhře nejlepší PS3 hry roku přiznali, že u nich poslední týdny probíhá brainstorming nápadů, z nichž se některé hodí na pokračování The Last of Us, jiné zase spíš pro novou značku. Tehdy Neil Druckmann naznačil, co asi tak čekat:

"Uvažujeme směrem, jakým jsme přistoupili k Left Behind. Dokážeme lidem povědět příběh, který opravdu stojí za odvyprávění, ale zároveň není recyklací něčeho z dřívějška? A pokud ne, kde se inspirovat, aby příští hra pro nás byla výzvou a posunula vyprávění příběhu ve hrách vpřed?"

Startovní trailer DLC Left Behind

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna