O čem bude State of Decay: Lifeline?

Překvapivě s hraním za armádu i s její odpovědností.

Undead Labs po nedávném oznámení dnes přibližili chystané druhé DLC Lifeline pro State of Decay na oficiálním blogu. Vyjde pro PC a X360 ve stejnou dobu, zatím neznámo kdy.

Původně se tvůrci snažili o najití nové perspektivy, něčím pozoruhodné postavy v herním světě, abyste zažili nastalou krizi z jejich očí. Z toho se dopracovali až k hlavnímu námětu přídavku, kterým bude nahlížení na zombie apokalypsu ze strany armády.

Ujmete se proto velení vojáků, protože jen málokdo jiný musí činit tolik rozhodnutí, která oddělují život od smrti. Odtud také ten název Lifeline. V novém příběhu tedy bude na vaše bedra svěřena plná odpovědnost za osudy druhých, protože armáda brání místa, kde se bezpečí a civilizovaný svět mění v chaos a válku.

Konkrétně budete ovládat Grehound One, malou jednotku, která byla vyslána na záchranu vědců z padlého města Danforth, protože jsou klíčoví v boji s nákazou. Zatímco z vysílačky uslyšíte, jak se situace postupně zhoršuje, pokusíte se před hordou nemrtvých ubránit přistávací plochu, kudy k vám budou proudit zásoby a probíhat evakuace civilistů. Po ruce sice budete mít trénované vojáky, těžkou výzbroj či přivolání letecké podpory, přežití však bude záviset hlavně na vašich bojových schopnostech.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna