Studio stojící za Transformers nejspíš pracuje na portech Call of Duty 2014

Asi dělají na verzích pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Je jen velmi málo jistot v herním průmyslu, ale že každým rokem uvidíme novou hru ze série Call of Duty, to je taková jediná neměnná věc. Na Call of Duty 2014, což bude podle některých zdrojů Modern Warfare 4, pracuje studio Sledgehammer, ale jak se zdá, nijak se nestará o verze na konzole Xbox 360 a PlayStation 3. Ty by podle všeho mělo obstarávat studio High Moon Studios, která má za sebou hry podle Transformerů a jejich posledním titulem byl Deadpool.

High Moon Studios se teď snaží najmout pár lidí, kteří by měli pracovat na "známé střílečce z prvního pohledu pro Xbox 360 a PlayStation 3". V jednom inzerátu se dokonce Activision zmiňuje o práci s enginem Radiant, který pohání všechny Call of Duty hry.

Už dříve vyšlo najevo, že Activision má pro sérii Call of Duty v současnosti tři hlavní studia - Sledgehammer, Infinity Ward a Treyarch, které tím dostali celé tři roky na výrobu svého CoD titulu. Dříve byla jen dvě studia a na každý nový díl byly tedy pouze dva roky. S porty na jiné platformy jim ale pomáhají další menší interní studia Activisionu.

Sledgehammer už také dříve naznačili, co bude obsahovat jejich Call of Duty 2014. Shodou okolností také díky pracovnímu inzerátu. Hledali totiž člověka, který se bude starat o "pokročilé efekty počasí a o destrukční efekty".

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 12/2020

Zvuková karta pro hráče, AMD zvyšuje náskok, notebook Asus...

Nalezen plakát na kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

V souborech posledního updatu loňského dílu.

Unikl termín Dark Pictures: Little Hope

Už docela brzy + další info, obal.

O multiplayeru Microsoft Flight Simulator 2020

Objasněny režimy či technologie.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna