Alien: Isolation vyjde 7. října 2014

Creative Assembly to prozradili na výstavě od EG.

Britské studio se o uplynulém víkendu stalo hvězdou výstavy Rezzed pořádané Eurogamerem v Birminghamu, kterou si vybralo pro oznámení pro ně významné novinky a to termínu vydání jejich nejbližší velké hry pro Segu.

Sci-fi survival hra Alien: Isolation vyjde přesně 7. října letošního roku pro PC, PS4, PS3, X360 a X1. Dosud se počítalo s podzimem, takže je potěšující, že to je hned na jeho začátku a ne až těsně před Vánocemi. Připomeňme, že u nás Comgad připravuje verzi s českými titulky.

"Dosavadní reakce na hru byly neuvěřitelné, od vřískotu až po zrychlení tepu. Jde totiž o hru s Vetřelcem, jakou jste si vždy přáli hrát," komentoval to kreativní ředitel tvůrců Alistair Hope.

Že se nejedná jen o plané reklamní řeči, potvrdil včera například šéfredaktor EGUK Tom Bramwell, když na Twitteru po vyzkoušení Alien: Isolation napsal, že měl pocit, jako by na vesmírné stanici opravdu osobně byl. Nadšen byl též po přednášce o zákulisí vývoje, která podle něj prokázala, kolik chytré práce padlo na ztvárnění atmosféry jako ve filmech.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna