Dark Souls 2 má mít na PC bohaté nastavení

Tvrdí to zdroj blízký tvůrcům.

Možná aby se trochu vyvážila čtvrteční negativní zpráva o obrázcích ze Steamu, od lidí blízkých vývoji Dark Souls 2 "unikla" zpráva o PC verzi.

Podle přispěvovatele na komunitní fóra NeoGAFu, zřejmě testera nebo někoho v podobné roli, se prý máme těšit, protože japonská hra na počítači dovoluje velmi bohaté nastavení.

"Běží v rozlišení 1080p v 60 snímcích za vteřinu. Můžete si upravit kvalitu textur, stínů, efektů, antialiasing, anisotropické filtrování, blur, kvalitu vody, depth of field atd."

Dotyčný také tvrdí, že součástí Dark Souls 2 je volba, která automaticky sníží úroveň grafiky, aby se zachoval rozumný výkon hry. Nahrávací časy prý mají být velmi rychlé, že si ani nestihnete přečíst celý text tipu od vývojářů.

Pokud by se to i slova autorů o větší péči po vydání koncem tohoto měsíce potvrdily, šlo by o obrat oproti PC portu jedničky, který byl v základní verzi nezvykle odfláknutý. Včera jsme jinak zveřejnili návod na bossy čerpající ze zkušeností Martina Zavřela z dohrání konzolové verze dvojky.

1
Takhle měla hra vypadat původně. Jak to nakonec dopadne?

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna