The Last of Us: Remastered bude na PS4 též lokalizované

A info o posledním DLC pro PS3 originál.

Vlastní zpráva - Ta otázka se sama podbízela, ale dosud se ji nikdo nezabýval. Až dnes obchod Xzone, který mohl přinést potěšující zprávu, patrně pocházející od Sony, která se k tomu ještě oficiálně nevyjádřila:

"Hodně zákazníků se ptá, zda The Last of Us: Remastered (PS4) bude také v češtině. Můžeme potvrdit, že BUDE," napsal před okamžikem na svém Twitteru.

Bude zajímavé sledovat, jestli to budou totožné texty jako vloni ve hře pro PS3, jejichž překlad tehdy kritizoval František Fuka, nebo zda Sony chyby na PS4 po roce nějak napraví (pokud se tak už nestalo v některém updatu?).

Reedice pro PS4 na Xzone stojí 1399 Kč a týká se ji stejná předobjednávková iniciativa jako v zahraničí, když odmění speciálním DLC. To do hry přodá navíc 100 Supply Points (XP), dvě speciální bonusové skiny Joela a Ellie a plno dalšího.

1

Naughty Dog také oficiálně představili poslední přídavek, nebo spíš jejich kompilaci, Grounded Bundle za 10 dolarů pro PS3 originál The Last of Us. Je zaměřen na multiplayer a najdete ho pak i v Remastered. Přinese čtyři nové mapy (Wharf, Capitol, Coal Mine, Water Tower) v lokalitách, které můžete znát z kampaně. Tu si nově ti nejodvážnější budou moci dát ve velmi obtížném režimu Grounded s chytřejší a brutálnější umělou inteligenci, koupitelném i samostatně za 5 dolarů. To platí i pro nové schopnosti a perky do MP, o nichž více zde.

2

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna